Edyta Belka🇵🇱

Edyta Belka🇵🇱

@3dz14

Followers864
Following1.1K

Historia vitae magistra est./ Catholic. Koszalin🇵🇱/Ludwigsburg🇩🇪 📸📷 Instagram - Carotina #nevergiveup #followyourdreams #keepsmiling

Koszalin, Polska
Joined on December 04, 2012
Statistics

We looked inside some of the tweets by @3dz14 and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
8 hours
Average replies
113
Average retweets
772
Average likes
1831
Tweets with photos
0 / 100
Tweets with videos
10 / 100
Tweets with links
0 / 100

🔴Biedroń domaga się debaty politycznej z Kaczyńskim🔴 Robuś, jak już dorośniesz, założysz długie spodnie i pokażesz, że potrafisz grzecznie oraz ze zrozumieniem słuchać, to może pan Jarosław udzieli ci kilku lekcji...😉☺

25
77
517
„Strajkujący nauczyciele nie powinni brać nas jako zakładników, ponieważ my jesteśmy najmniej winni” - mówi tegoroczny maturzysta z najlepszego w Polsce XIIILO w #Szczecin.

„Strajkujący nauczyciele nie powinni brać nas jako zakładników, ponieważ my jesteśmy najmniej winni” - mówi tegoroczny maturzysta z najlepszego w Polsce XIIILO w #Szczecin.

36
280
838

Przygotowaliśmy prawo, które zagwarantuje ok. 300 tysiącom uczniów możliwość przystąpienia do matur. W razie konieczności klasyfikację przeprowadzi dyrektor szkoły lub samorząd terytorialny, zaś czas na zdanie egzaminu ustnego będzie wydłużony. To rola odpowiedzialnego państwa.

1K
804
4K

Cieszmy się radością nauczycieli dających maturzystom lekcję dojrzałości, nawet gdy uczniowie jeszcze nie rozumieją, że to dla ich dobra. Ewentualny stracony rok to nic przy wielkich sprawach, o jakie walczą nauczyciele, nawet gdy na razie mówią tylko o kasie. Czuwaj i na strajk!

36
184
930

Przez lata nauczyciele raczej nie będą zadowoleni z tego, jakimi się pokazali społeczeństwu. Jako urodzony sceptyk jednak nie przypuszczałem, że z nauczycielami jest aż tak źle. Bo jest tragicznie, przede wszystkim intelektualnie. I to jest dopiero problem.

144
533
2K

W jednej ze szczecińskich szkół podczas egzaminów strajkujący nauczyciele Siostrze zakonnej - katechetce dosypali do kawy środek przeczyszczający - taki belfrowski żarcik. Kto to naprawi - tow. Broniarz czy Kochany Pan Grzegorz?

225
470
976

"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, że musi być inaczej, jeśli ma być dobrze". - Georg Christoph Lichtenberg #quote

0
0
1

Be amazing. Be good. Be pretty. Be strong. Be smart. Be cool. But the most important thing is, be yourself.

16
3K
5K

A topienie Marzanny to jaki "izm/yzm" i wstęp do jakiej zbrodni, bo mam dysonans poznawczy? Jeszcze nikt nie potępił topienia Marzanny i zbrodniczego marzannizmu?

104
127
837

Na Ukrainie odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą współzałożycielce Wolnych Związków Zawodowych i "Solidarności" Annie Walentynowicz. Polską opozycjonistkę, która zginęła w katastrofie smoleńskiej, uhonorowano w jej rodzinnej wsi Sadowe w obwodzie rówieńskim.

0
4
21

Miasto Koszalin przyjmie trzy osobową rodzinę repatriantów z Kazachstanu i pomoże jej się osiedlić. Będzie ona już piątą sprowadzoną do Koszalina w ciągu ostatnich dwóch lat. Radni jednomyślnie przekazali lokal komunalny dla repatriantów.

20
137
769

Administratorzy katolickiego fanpage'a na Facebooku zostali zbanowani za cytowanie Benedykta XVI, niedługo będzie można cytować jedynie Biedronia, Rabieja i ich partnerów.

20
199
393

⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀ B E L I E V E I N H I S P L A N S ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀

29
7K
14K

Quoted @BreakingNAlerts

BREAKING: Evening Easter Mass attacked in Munich, Germany - attacker yelled “Allahu Akbar” and shot fireworks into the crowd, injuring at least 24 people.

BREAKING: Evening Easter Mass attacked in Munich, Germany - attacker yelled “Allahu Akbar” and shot fireworks into the crowd, injuring at least 24 people.

A teraz zadanie z cyklu mission impossible - spróbujcie znaleźć tę informację na stronach głównych najważniejszych niemieckich serwisów informacyjnych

56
613
1K

Tak tylko przypomnę, że izraelscy żołnierze wyspecjalizowali się w nowej metodzie "walki" z Palestyńczykami - strzelają precyzyjnie w kolano. Tak, żeby doprowadzić do trwałego kalectwa. Szacuje się, że ponad 5,5k ludzi padło ofiarą tej metody.

21
249
468

Quoted @Platforma_org

Na Wielkanoc niech towarzyszy nam słońce i optymizm. Przed nami wielkie wyzwania.

Na Wielkanoc niech towarzyszy nam słońce i optymizm.
Przed nami wielkie wyzwania.

Człowiek się nieustannie czegoś uczy: okazuje się, że Wielkanoc to święta słońca.

147
140
823

Odpowiedź Danielsa, że Hamana można wieszać bo nastawał na Żydów a Judasza nie choć wydał na śmierć Chrystusa to antysemityzm. Bo jest to potwierdzenie wszystkich złych opinii o Żydach.

50
271
1K

Niedawno ktoś mnie zapytał, dlaczego kłamiemy i zamiast „Niemcy” mówimy „naziści”. Stoi za tym ten sam powód, dla którego o tych, którzy żądali okupu od Żydów ukrywających się poza gettem, mówimy „szmalcownicy”, a nie „Polacy”. Zło nie jest cechą narodową.

239
267
1K
Szantażysta Broniarz 
Jeżeli ktoś klasyfikuje maturzystów to zamyka sobie drogę do strajku😡
Nie chodzi o nauczycieli chodzi o politykę 
Rodzice maturzystów szykujcie pozwy przeciwko Broniarzowi.
Podaj dalej‼️

Szantażysta Broniarz Jeżeli ktoś klasyfikuje maturzystów to zamyka sobie drogę do strajku😡 Nie chodzi o nauczycieli chodzi o politykę Rodzice maturzystów szykujcie pozwy przeciwko Broniarzowi. Podaj dalej‼️

82
688
1K

Quoted @1972tomek

Portal Niezależna atakuje Polaka, który przeniósł się z obecnej Ukrainy do Polski za to, że... służył obowiązkowo w armii sowieckiej a teraz kandyduje z Konfederacji. Przypominam, że Piotrowicz, pani Basia, Czabański, Karski, itp. itd. pracowali dla komunistów z własnej woli.

Powiedzmy sobie jasno: tylko całkowici degeneraci moralni mogą atakować Kresowiaków za to, że historia zostawiła ich na rdzennie polskich posterunkach poza granicami Polski. Popisy takiej właśnie degeneracji daje ostatnio GazPol.

18
58
246
Next Page