Artur

Artur

@Artur29026634

Followers60
Following35

Na rencie autor 2 tomików poezji. Zero tolerancji dla Totalnie Upośledzonej Opozycji, środowisk LGBT i brak poprawności politycznej ścierwa lewackiego.

Pomorskie, Polska
Joined on June 11, 2018
Statistics

We looked inside some of the tweets by @Artur29026634 and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
2 minutes
Average replies
14
Average retweets
59
Average likes
185
Tweets with photos
15 / 100
Tweets with videos
15 / 100
Tweets with links
0 / 100

Broniarz: "Rząd stworzył zły precedens, który będzie dla dyrektorów szkół problemem" A problem dla maturzystów i ich rodziców, który stworzył @Broniarz i @ZNP_ZG Broniarz, jest oczywiście drugorzędny, a może w ogóle go nie ma?

35
144
615

Władimir Putin spotkał się z Kim Dzong Unem. Denuklearyzacja i rozszerzenie współpracy - o tym oficjalnie mają rozmawiać

2
2
1
O radości iskro bogów! Na Nowogrodzkiej i Woronicza chyba popłakali się ze wzruszenia. Wreszcie pochwalili!

O radości iskro bogów! Na Nowogrodzkiej i Woronicza chyba popłakali się ze wzruszenia. Wreszcie pochwalili!

8
34
113

Ledwo ogłosił start, a już musi się tłumaczyć! Brytyjscy dziennikarze wypominają @janrostowski słowa o "gejach w @pisorgpl"

1
9
16

Odnowiona w Duchu Świętym prof. HGW dała wykład o Chrystusie wjeżdżającym wraz z apostołami na baranku do Jerozolimy, co też zirytowało nawet Ryśka, wielkiego fana święta Sześciu Króli: - To niemożliwe! - rzekł. - Aż tylu na jednym baranku?

13
47
175

Putin rzucił wyzwanie nowemu prezydentowi Ukrainy. Szybka odpowiedź nadeszła z Waszyngtonu

1
3
0

Quoted @TomaszCK1

Pani HGW tłumaczy jak było: "(...)Chrystus wjechał do Jerozolimy na ... baranku." 👌😍

Pani HGW tłumaczy jak było: "(...)Chrystus wjechał do Jerozolimy na ... baranku." 👌😍

Czego my oczekujemy od pospolitej oślicy?Przecież ona zna się tylko na kamienicach i trybie ich "prywatyzowania". Można do tego dodać, że Gagarin w kosmos wyleciał na Quniu?

25
120
359
"Zróbcie jutro jazdę Mateckiemu. Co za ***"
Za co?Za pokazanie prawdy o #StrajkNauczycieli
Tacy ludzie jak cytowany dyrektor mają nie tylko "wychowywać" dzieci ale odpowiadają również za pracę innych, podległym im nauczycieli. 
Poziom kryminału a nie dyrektora placówki oświatowej

"Zróbcie jutro jazdę Mateckiemu. Co za ***" Za co?Za pokazanie prawdy o #StrajkNauczycieli Tacy ludzie jak cytowany dyrektor mają nie tylko "wychowywać" dzieci ale odpowiadają również za pracę innych, podległym im nauczycieli. Poziom kryminału a nie dyrektora placówki oświatowej

24
225
424

FAZ ujawnia, że niemiecki MSZ dysponuje tajnym funduszem, który może być używany do ingerowania w politykę innych państw. Środki mają do dyspozycji niemieccy ambasadorzy. Czy takie „niejawne” pieniądze są inwestowane także w Polsce?

45
156
219

Quoted @waldemarkowal

Jeżeli rząd się nie ugnie, będziemy strajkować dalej. -A co z uczniami? Niech się rząd martwi. Nauczycielka 2: Dzieci uczą się, że się nie podajemy, to jest wychowanie obywatelskie. #strajknauczycieli https://panorama.tvp.pl 

Jeżeli rząd się nie ugnie, będziemy strajkować dalej. 
-A co z uczniami?
Niech się rząd martwi.

Nauczycielka 2: Dzieci uczą się, że się nie podajemy, to jest wychowanie obywatelskie. #strajknauczycieli https://panorama.tvp.pl 

A gdyby tak nauczyciele za darmo rok popracowali ..?

Firma Multiconsult Polska opracowała koncepcję przebiegu III linii metra z Białołęki na Wilanów.

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,iii-linia-metra-z-bialoleki-brna-wilanow-przez-mordor,289334.html …

Kiedy w kampanii podobny przebieg zaproponował @PatrykJaki wtedy wiceHGW @RKaznowska się z tego wyśmiewała, a zaplecze medialne Ratusza kpiło.

Firma Multiconsult Polska opracowała koncepcję przebiegu III linii metra z Białołęki na Wilanów. https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,iii-linia-metra-z-bialoleki-brna-wilanow-przez-mordor,289334.html … Kiedy w kampanii podobny przebieg zaproponował @PatrykJaki wtedy wiceHGW @RKaznowska się z tego wyśmiewała, a zaplecze medialne Ratusza kpiło.

Taki poważny lider opozycji, a ustawy nie doczytał. @SchetynadlaPO próbuje drwić: "Co, burmistrz będzie brał dziennik lekcyjny?"

2
3
11

Słucham ,,nauczycielek", które z dziką satysfakcją zapowiadają, że ,,matur nie będzie", bo one zadbają, żeby nie rada pedagogiczna nie miała qourum. Nie znam słów dostatecznie obelżywych, żeby nazwać te ,,panie". #jakzaNiemca #niepotrzebawojny #Bismarckżywy

3
23
108

Quoted @delestoile

🇫🇷 Macron żąda od MSW rozwiązania organizacji Bastion Social. Jego lider: "Chcielibyśmy poznać podstawę prawną. Nie ma powodu do rozwiązania! Nie toczy się żadne postępowania, nie ma mowy nienawiści ani przemocy. Dlatego chciałbym zrozumieć dlaczego." 1/ https://france3-regions.francetvinfo.fr/grand-est/bas-rhin/strasbourg-0/emmanuel-macron-exige-dissolution-du-bastion-social-on-aimerait-savoir-motif-juridique-replique-son-chef-1627439.html …

🇫🇷 No i stało się. Wola Wodza stanowi prawo. Po dwóch miesiącach organizacja charytatywno-polityczna Bastion Social została rozwiązana na dzisiejszej Radzie Ministrów bez żadnej podstawy prawnej i pod pretekstami bez żadnego pokrycia w faktach. Na ich miejscu apelował bym do TSUE

12
63
129
PL1918
21 hours ago
24 kwietnia 1914 r. (24 czerwca, inne źródła) urodził się Jan Kozielewski Karski.
Prezydent @AndrzejDuda w 2016 roku nominował wielkiego Polaka na stopień Generała. Podczas wizyty w USA w 2018 r. Prezydent złożył wieniec przy grobie emisariusza Tajnego Państwa - Jana Karskiego.

24 kwietnia 1914 r. (24 czerwca, inne źródła) urodził się Jan Kozielewski Karski. Prezydent @AndrzejDuda w 2016 roku nominował wielkiego Polaka na stopień Generała. Podczas wizyty w USA w 2018 r. Prezydent złożył wieniec przy grobie emisariusza Tajnego Państwa - Jana Karskiego.

.@JSaryuszWolski w rozmowie z @michalrachon o fundacji #OtwartyDialog: to jest operacja #rosyjskiego wywiadu, która przez kilka lat budowała legendę pozytywną, uwiarygadniając rzeczywistą pomoc i wkradała się w łaski europosłów 🎥🔻

.@JSaryuszWolski w rozmowie z @michalrachon o fundacji #OtwartyDialog: to jest operacja #rosyjskiego wywiadu, która przez kilka lat budowała legendę pozytywną, uwiarygadniając rzeczywistą pomoc i wkradała się w łaski europosłów 🎥🔻

12
67
138

Broniarz nie weźmie udziału w debacie okrągłostołowej, nad szkolnictwem w zaproponowanej formule przez PMM. Boją sie pytań o jakości i efektywności pracy nauczycieli. Najlepiej po cichu i bez udziału PMM.

13
50
214

Judasz jest symbolem zdrady za pieniądze. Czy jest bardziej obrzydliwy czyn? Większe łajdactwo? Nie osądzam [postaci, ale czyn nazywam po imieniu.

71
161
1K

Ruch #PMM @MorawieckiM w sprawie #matury #matura. Piekne. Szach mat. 👏👏👏

2
4
9
Next Page