Dear @LidlUS 

My name is Bean. I eat peanut butter and jelly English muffins for three meals a day. 

Back in February, my mom bought 72 jars of your peanut butter when it was on sale for 78 cents a jar. I numbered each jar.

Dear @LidlUS My name is Bean. I eat peanut butter and jelly English muffins for three meals a day. Back in February, my mom bought 72 jars of your peanut butter when it was on sale for 78 cents a jar. I numbered each jar.

910
76K
33K

Replies