nurettineksioglu

nurettineksioglu

@NurettinEksiogl

Followers337
Following478

Civil Engineer, Pianist,Composer

İstanbul, Türkiye
Joined on August 30, 2016

Statistics

We looked inside some of the tweets by @NurettinEksiogl and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
11 hours
Average replies
7
Average retweets
43
Average likes
126
Tweets with photos
37 / 100
Tweets with videos
0 / 100
Tweets with links
0 / 100

Last Seen Profiles

@RyanKaraki@RyanKaraki
@northsouth14@northsouth14
@abdollahali2012@abdollahali2012
@dualtonerecords@dualtonerecords
@KooKKu6@KooKKu6
@adrifuentes9@adrifuentes9
@OMG_its_AliB@OMG_its_AliB
@laura7_69@laura7_69
@I5jxCy2@I5jxCy2
@Ri22iR@Ri22iR
@LaCeremigna@LaCeremigna
@waelloda@waelloda
@cameragaikigai1@cameragaikigai1
@Omar_Rabiah@Omar_Rabiah
@AnthonyChelse@AnthonyChelse
@Kusakabe18@Kusakabe18

Fetocu katillerin avukatı Meliha Mutlu #GaziLeventDeveci 82 milyondur

Quoted @tvnet

''Bize Mısır’a 20 yıl yetecek kadar elektrik verdiler!'' #Mısır’da #Sisi cuntasının idam ettiği 9 gençten biri olan #MahmudElAhmedi’nin mahkeme kayıtları yayınlandı.

''Bize Mısır’a 20 yıl yetecek kadar elektrik verdiler!''

#Mısır’da #Sisi cuntasının idam ettiği 9 gençten biri olan #MahmudElAhmedi’nin mahkeme kayıtları yayınlandı.

Lâ Galibe İllAllah

Gülgez
21 hours ago

Reis,Meclis Başkanlığı için,MHP den aday gösterip şık bir jest yapacak gibi geliyor bana.. Doğru çıkarsa tebrik edersiniz 😊

ALFA-BETA
14 hours ago

İnsanın sevgiye layık insanlara zor rastlaması da ağır bir imtihan..

PricewaterhouseCoopers listesi ; neden çok yönlü saldırılara maruz kaldığımızın da bir göstergesi

PricewaterhouseCoopers listesi ; neden çok yönlü saldırılara maruz kaldığımızın da bir göstergesi

0
0
0
Yaşanabilir bir Maltepe için Cumhur İttifakıyla birlikte değişimi gerçekleştireceğiz🇹🇷🇹🇷🇹🇷
4

Yaşanabilir bir Maltepe için Cumhur İttifakıyla birlikte değişimi gerçekleştireceğiz🇹🇷🇹🇷🇹🇷

0
6
20

Quoted @Semamarasli

Bakan hanım lütfen Cumhurbaşkanını bilgilendirin ki bu sözleri İstanbul Sözleşmesine göre suç. Çocuk yapma çağrısı kadınlara psikolojik şiddet sayılıyor. Bakın ben sözleşmeyi inceledim siz bir okuyun Cumhurbaşkanını bilgilendirin. http://www.cocukaile.net/istanbul-sozlesmesi-iptal-edilsin/ …

Mutlak oku

Orta kalitede İthal ürün, bin küsür lira.. Yerli ürün de bin küsur . İthal ürün fiyatına gümrük vergisi,kur vs yansıdığına göre,yerli üreticinin cebi daha çok doluyor diye anlıyorum. Bütün sorumluluğu, Ülkem kalkınsın diye düşünen tüketiciye,yıkacaksanız olmaz..

Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de petrol ve gaz aramasına da karşı çıkan CHP’nin bir Türkiye partisi olduğuna inanmak artık mümkün değil.

49
420
1K
"Zor oldu ama CHP/HDP/IYI partiden oluşan muhalefeti birleştirdik,bu bizim son 16 yılda Türkiye de elde ettiğimiz en büyük başarıdır."

Kondrad Adenauer vakfı bask.

Prof.DR.NORBERT LAMMERT

"Zor oldu ama CHP/HDP/IYI partiden oluşan muhalefeti birleştirdik,bu bizim son 16 yılda Türkiye de elde ettiğimiz en büyük başarıdır." Kondrad Adenauer vakfı bask. Prof.DR.NORBERT LAMMERT

4
17
24

Chp Nasıl olsa şeytanı dahi aday göstersek bize Ne olursa olsun oy verecek saf bir seçmenimiz var diyerek rahat davranıyor. Suçlu tavan değildir kesinlikle chp tabanıdır...

Size daha ne denir ki ??? 
Hangi aşağılık sıfatı kullanalım ki ??

Hdp li vekilllerin terörist başı Apo icin yürümelerine ses çıkarmayıp devleti suçlayan ,  teröriste sahip çıkan bir vekil ( bozuntusu) 

 #chpli Mehmet Bekaroğlu 👇👇

Size daha ne denir ki ??? Hangi aşağılık sıfatı kullanalım ki ?? Hdp li vekilllerin terörist başı Apo icin yürümelerine ses çıkarmayıp devleti suçlayan , teröriste sahip çıkan bir vekil ( bozuntusu) #chpli Mehmet Bekaroğlu 👇👇

0
7
22
KKTC nin TPAO ya verdigi G ruhsat sahasinda,16 Subat 2019 (GMT+3) 1:48 pm itibari ile arastirma yapan TPAO Sismik Gemimiz Barbaros H.P ve cevresinde GAZ sondaji yapan ulkeler @EnerjiPortal @enerjigunlugu @Enerji_IQ @zelihasrc @mkartoglu @abdullahagar2 @meteyarar @NedretErsanel
2

KKTC nin TPAO ya verdigi G ruhsat sahasinda,16 Subat 2019 (GMT+3) 1:48 pm itibari ile arastirma yapan TPAO Sismik Gemimiz Barbaros H.P ve cevresinde GAZ sondaji yapan ulkeler @EnerjiPortal @enerjigunlugu @Enerji_IQ @zelihasrc @mkartoglu @abdullahagar2 @meteyarar @NedretErsanel

1
3
3

Abuk sabuk tweete binlerce rt, bir yaraya merhem olacak tweetlere,göz ucu ile bakıldığı müddetçe,GÜNDEM OLUŞTURAMIYORUZ,SESİMİZİ DUYURAMIYORUZ diye bik bik etmenin manası da yok Adamlar seçim kazanamıyorsa da,yalanı yedi mahalleye duyuruyor.. Bu tarafı bu ego bitirecek..

CHP'li Özgür Özel, eleştiriler için "CHP, PKK ve FETÖ işbirliği yapıyormuş. Ya ne utanılacak bir şey" demiş. Asıl utanılacak olan, artık açık bir hale gelen ve HDP tarafından da ilan edilen bu işbirliğini reddetmek! Milleti aptal yerine koyup, yalan söylemek!

41
266
698

BAZILARI ZANNEDİYOR Kİ❗️ Türkiye bi gecede gece-kondu gibi kuruldu. 1920’de öpücükle mi aldınız memleketi? Çanakkalede şehit düşen 250 bin Şüheda LAİKLİK için mi savaştı? Dillerinde yaşasın cumhuriyet mi vardı. yoksa Allahu Ekber nidalarımı?

9
40
160
Bu ne Allah aşkına? 
El insaf!.. 60 milyon yılda oluşan ve 1. derece arkeolojik doğal sit alanı UNESCO Dünya listesindeki Kapadokya’da peri bacalarının arasında otel inşaatları can yakıcı. İmar affını fırsat gören bu vandalları durdurun..

Bu ne Allah aşkına? El insaf!.. 60 milyon yılda oluşan ve 1. derece arkeolojik doğal sit alanı UNESCO Dünya listesindeki Kapadokya’da peri bacalarının arasında otel inşaatları can yakıcı. İmar affını fırsat gören bu vandalları durdurun..

12
28
93

Türkiye'deki çoğu Prof.titrinin içinde gizlenmiş BARON ve BARONES logoları bir tek bana mı görünüyor? Lordlar Kamaramız yok ama,her TV ekranını işgal den pek çok BARON-BARONES kamarasına sahibiz. Bilginin ve emeğin karşılığı olması gereken akademik ünvanlar heba mı ediliyor?

Kilogramı 20  kuruş aradaki farkı kim ödüyor?!👇 #FırsatçılaraTanzimAyarı

Kilogramı 20 kuruş aradaki farkı kim ödüyor?!👇 #FırsatçılaraTanzimAyarı

0
0
1
Next Page