Cemal Enginyurt

Cemal Enginyurt

@cenginyurt52

Followers43.3K
Following95

21 - 27. Dönem MHP Ordu Milletvekili/KEİPA Üyesi/ Gazeteci

Ordu Merkez, Ordu
Joined on April 29, 2018

Here can be your content

Promote Yourself on Twipu

Promote Yourself on Twipu
Statistics

We looked inside some of the tweets by @cenginyurt52 and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
5 hours
Average replies
175
Average retweets
242
Average likes
1046
Tweets with photos
15 / 100
Tweets with videos
5 / 100
Tweets with links
0 / 100

Beklenen Askerlik yasasını kabul ettik. Tezkere bekleyen Mehmetlerimizin ve ailelerinin gözü aydın. Hayırlı olsun. Yaşasın Türk Ordusu.

193
197
2K

EYT YHS KADRO BEKLEYENLER TAŞARONLAR ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER MÜHENDİS VE TEKNİSYENLER VE CEZA İNDİRİMİ; Bu ve benzeri bütün sorunlar için,verilen sözler hemen yerine getirilmeli. Yoksa,yarın çok geç olabilir. ACİL ÇÖZÜM ŞART.

2K
2K
4K
Antep vekilimiz güzel insan sayın Ali Muhittin TAŞDOĞAN kardeşimin Ad gününü kutlarım. Allah sevdikleriyle birlikte uzun ömürler nasip etsin inşallah.
4

Antep vekilimiz güzel insan sayın Ali Muhittin TAŞDOĞAN kardeşimin Ad gününü kutlarım. Allah sevdikleriyle birlikte uzun ömürler nasip etsin inşallah.

13
13
147

FINDIK taban fiyatları açıklanmalı. Taban fiyat en düşük 18 tl olmalı. Alivre satış yaparak,Fındığı ucuza kapatmak isteyenlere fırsat verilmemeli. FINDIK, 8 milyon insanın temel geçim kaynağıdır. Dikkate almamak Karadeniz insanını küstürür. Karadenizli küserse,tekmesi sert olur.

82
109
660

Yeni bir haftaya,taze bir güne merhaba derken,herkese hayırlı işler,bereketli günler diliyorum.

47
43
694

Hayırlı olsun. İnşallah İstanbul için faydalı bir seçim olnuştur. Görelim Mevlam neyler,neylerse güzel eyler.

112
117
1K
Ankara’da Vatan ÇAKMAK kardeşimin oğlu Ozan ile Neslihan BAYAZİT kızımızın nişan yüzüklerini taktık. Rabbim tamamına erdirsin. Ömür boyu mutluluklar dilerim.
4

Ankara’da Vatan ÇAKMAK kardeşimin oğlu Ozan ile Neslihan BAYAZİT kızımızın nişan yüzüklerini taktık. Rabbim tamamına erdirsin. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Güzel bir ANKARA Sabahından bütün dostlara selam olsun. 
Adem Doruk restaurantta Yalçın DORUK kardeşimin misafiriyiz.

Güzel bir ANKARA Sabahından bütün dostlara selam olsun. Adem Doruk restaurantta Yalçın DORUK kardeşimin misafiriyiz.

29
14
193

Solcular,Fetöcüler,pklılar,Komünistler,ağızları tuvalet çukuru sahte pislikler, ne yazarsanız yazın. Ne söylerseniz söyleyin. İnancından ve Ülküsünden, tek bir adım geri atan namerddir. Söylediğiniz her kötü sözü misliyle iade ediyorum.

265
290
2K

Ünye ve İkizce ilçelerimiz de meydana gelen sel felaketinde,hasar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah'tan can kaybı olmaması için dua ediyor,Vali,Kaymakamlık ve AFAD yetkililerine kolay gelsin diyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

17
36
290

BilgeTürk DevletBahçeli

56
126
829

İstanbul seçimlerin de,Genel Başkanımızın talimatıyla mitil atan,canla başla gece gündüz çalışan,Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekillerine,Belediye Başkanı,İl ve ilçe Başkanlarına,bütün MHP mensuplarına çok teşekkür ederim. Gazamız mübarek olsun.Zafer Cumhur İttifakınındır.

41
170
1K

Lütfü 3-5 beğeni fazla alayım,rt yapanlarım çok olsun,bir de MHP ve liderine hakaret ettirip mutlu olayım istemişsin,lakin çok büyük terbiyesizlik etmişsin. Bak bundan sonra Merale neler yazılacak izle. Zerre kadar onurun varsa, Devlet beyden özür dile.Tabi ki adamsan.

60
155
842

Ceza İndirimi ısteyen, mağdur ve samimi aileler;yarın yapılacak seçimler de Binalı Yıldırım beyi destekleyeceklerini ilan etmişler. Doğru olanı yapmışlar,teşekkür ediyorum. İnşallah Binali bey kazanacak ve iki bayram bir arada yaşanacaktır.

247
412
2K

BAKÜ de ,KEİPA komisyonu olarak çalışmalarımızı tamamladık,Türkiye yolculuğumuz başlamıştır. BAKÜ Büyükelçimiz başta olmak üzere,Kemal,Aydın,Özkan,Gökhan,Barbaros ve Ekrem kardeşlerime ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İki Devlet, Tek Millet.

39
33
248

Trabzon Araklı ilçesin de,meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet diliyorum. Yararılılara acil şifalar ve geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

11
28
255

HDP ve Kandilin katilleri CHP dedi diye rahatsız olmayanlar,Bebek katili delirmiş bir şizofren"tarafsızım"dedi diye azgınca saldırıya geçtiler. Siz ne yiyor,ne içiyorsunuz? HDP ve Kandil CHP diyor ve Apo denilen katili de dinlemiyor.Hala bu şereften yoksun saldırganlığınız niye?

321
451
2K

Sayın Cumhurbaşkanı,Bebek katilinin verdiği mesaj bizi ilgilendirmez.Bizim ittifakımız CUMHUR İTTİFAKI,yani MHP ile beraberiz derken,Israrla terörist başı Cumhur İttifakına destek veriyor diyenler;CHP adayıda açıklasın bakalım,Kandil ve HDP desteğine ihtiyaç yok.Haydi bekliyoruz.

216
556
2K

Fındık kadar beyni olmayanlara ne söylerseniz söyleyin.Papağan gibi,bildikleri 3 kelime ile hakareti meslek edinen zavallılara acımak bile haram. Ne alçak ve ne kadar kindar olmuşlar.Bebek katiliyle, MHP ikişkisi kurmak,kahpeliğin ve şerefsizliğin dik alası.Kahrolsun Apo ve Pkk.

126
374
2K
Bakü de, Bozkurtlarla ÇIRPINIRDIN KARADENİZ dinliyoruz .Iki Devlet, Tek Millet.

Bakü de, Bozkurtlarla ÇIRPINIRDIN KARADENİZ dinliyoruz .Iki Devlet, Tek Millet.

32
83
490
Next Page