Meral Akşener

Meral Akşener

@meral_aksener

Followers3M
Following844

@iyiparti Genel Başkanı

Joined on May 25, 2012

Hi there, do you want more Twitter Likes and Followers?

Statistics

We looked inside some of the tweets by @meral_aksener and here's what we found interesting.

Inside 100 Tweets

Time between tweets:
5 hours
Average replies
119
Average retweets
833
Average likes
7367
Tweets with photos
40 / 100
Tweets with videos
35 / 100
Tweets with links
5 / 100

Rankings (sorted by number of followers)

10. in country Turkey and category Politics

11. in country Turkey and category Society

53. in country Turkey

115. in category Politics

152. in category Society

Nevşehir’de, hemşehrilerimizle birlikte iftar sofrasındayız. #HayırlıRamazanlar #CanlıYayın

79
432
4K
93 Harbi sırasında Erzurum'da Aziziye savunmasına katılmış, düşman işgaline karşı Millî Mücadelemizin simgesi hâline gelmiş Kahraman Türk kadını #NeneHatun anamızı, vefatının 64. yılında saygı ve rahmetle anıyorum.

93 Harbi sırasında Erzurum'da Aziziye savunmasına katılmış, düşman işgaline karşı Millî Mücadelemizin simgesi hâline gelmiş Kahraman Türk kadını #NeneHatun anamızı, vefatının 64. yılında saygı ve rahmetle anıyorum.

77
763
8K
Bugün saat 18.30'da Nevşehir İl Başkanlığımızı ziyaretimizin ardından, Kapadokya Kartal Hotel’de iftar programımız vardır. 
Nevşehirli hemşehrilerimizi iftar soframıza bekliyoruz.

Bugün saat 18.30'da Nevşehir İl Başkanlığımızı ziyaretimizin ardından, Kapadokya Kartal Hotel’de iftar programımız vardır. Nevşehirli hemşehrilerimizi iftar soframıza bekliyoruz.

58
226
3K
Vaktiyle Osmanlı Türklüğüyle saf tuttukları, birlikte savaştıkları için sürgün ve soykırıma maruz kalışlarının yıl dönümünde, Çerkes kardeşlerimizin acılarını paylaşıyor, ortak acılarla başlayan birlikteliğimizin, zaferler ve başarılarla perçinlenmesini diliyorum. 
#ÇerkesSürgünü

Vaktiyle Osmanlı Türklüğüyle saf tuttukları, birlikte savaştıkları için sürgün ve soykırıma maruz kalışlarının yıl dönümünde, Çerkes kardeşlerimizin acılarını paylaşıyor, ortak acılarla başlayan birlikteliğimizin, zaferler ve başarılarla perçinlenmesini diliyorum. #ÇerkesSürgünü

92
857
7K
31 Mart'tan sonra, daima sevgi, birlik ve kardeşlik kazanacak. 
Şunu unutmayın; her şey iyi olursa, her şey çok güzel olur. 
Söz veriyoruz; 
Türkiye İYİ olacak, her şey iyi, #HerŞeyÇokGüzelOlacak

31 Mart'tan sonra, daima sevgi, birlik ve kardeşlik kazanacak. Şunu unutmayın; her şey iyi olursa, her şey çok güzel olur. Söz veriyoruz; Türkiye İYİ olacak, her şey iyi, #HerŞeyÇokGüzelOlacak

274
1K
12K

İYİ Parti TBMM Grubu konuşmamız. #MilletinSesiMecliste

60
347
2K

TBMM Grubu toplantımızda ülkemizin gündemine ilişkin görüşlerimizi paylaşıyoruz. #MilletinSesiMecliste

137
660
4K
Türk Milleti'nin başı sağ olsun! 
Vatani görevlerini yaparken Hakkari'de beyin kanaması geçirerek Şehit olan Mehmetçiğimiz Emre Okan'a ve Çanakkale'de kalp krizi geçirerek Şehit olan Mehmetçiğimiz Oğuzhan Kaman'a Allah'tan rahmet diliyorum. 
Mekânları cennet, ruhları şad olsun.

Türk Milleti'nin başı sağ olsun! Vatani görevlerini yaparken Hakkari'de beyin kanaması geçirerek Şehit olan Mehmetçiğimiz Emre Okan'a ve Çanakkale'de kalp krizi geçirerek Şehit olan Mehmetçiğimiz Oğuzhan Kaman'a Allah'tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet, ruhları şad olsun.

130
702
7K
Ülkemizde sürekli oluşturulan gerilime karşın, milletimizden ricamdır. 
Birbirinizle düşman olmayınız.
Kardeşlerinizle, komşularınızla karşı karşıya gelmeyiniz. 
Hayat o kadar kısa ki, kopup gidiyor.
Allah hepimiz için arkamızdan “İyi insandı” denecek işler yapmamızı nasip etsin.

Ülkemizde sürekli oluşturulan gerilime karşın, milletimizden ricamdır. Birbirinizle düşman olmayınız. Kardeşlerinizle, komşularınızla karşı karşıya gelmeyiniz. Hayat o kadar kısa ki, kopup gidiyor. Allah hepimiz için arkamızdan “İyi insandı” denecek işler yapmamızı nasip etsin.

120
946
9K
Ülkemizde ekonominin geldiği durumda, pazar, esnaf ve çiftçi yanıyor. 
Bugün, İstanbul’da yenilenen seçim yerine, çiftçinin durumunu nasıl düzelebiliriz, mutfaklardaki yangını nasıl söndürebiliriz; bunları konuşmamız gerekirdi.

Ülkemizde ekonominin geldiği durumda, pazar, esnaf ve çiftçi yanıyor. Bugün, İstanbul’da yenilenen seçim yerine, çiftçinin durumunu nasıl düzelebiliriz, mutfaklardaki yangını nasıl söndürebiliriz; bunları konuşmamız gerekirdi.

281
2K
16K
Dünya Tekvando Şampiyonası'nda 2. kez altın madalya kazanarak şampiyon olan kızımız @iremyamany'ı kutluyorum. 
#19Mayıs'ın 100. yılında elde ettiği bu başarı çok anlamlı olmuştur. 
Gençlerimize ve özellikle kızlarımıza daha çok imkân sunmak öncelikli hedefimiz olmalıdır.

Dünya Tekvando Şampiyonası'nda 2. kez altın madalya kazanarak şampiyon olan kızımız @iremyamany'ı kutluyorum. #19Mayıs'ın 100. yılında elde ettiği bu başarı çok anlamlı olmuştur. Gençlerimize ve özellikle kızlarımıza daha çok imkân sunmak öncelikli hedefimiz olmalıdır.

25
450
6K
İYİ Parti Meclis Grup Toplantımız yarın (21 Mayıs, Salı) sabah 09.45'tedir. 
Hükûmet güdümünde, demokratik ve tarafsız yayın yapan televizyon kanalları vermeyeceği için sadece Twitter, Instagram, Facebook ve YouTube hesaplarımdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

İYİ Parti Meclis Grup Toplantımız yarın (21 Mayıs, Salı) sabah 09.45'tedir. Hükûmet güdümünde, demokratik ve tarafsız yayın yapan televizyon kanalları vermeyeceği için sadece Twitter, Instagram, Facebook ve YouTube hesaplarımdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

117
549
3K
Spor Toto Süper Lig 2018-2019 Lefter Küçükandonyadis sezonu ve Türkiye Kupası Şampiyonu @GalatasaraySK'yı, taraftarlarını, idari ve teknik heyetini kutluyor, Şampiyonlar Ligi'nde ülkemize başarılar kazandırmasını diliyorum.

Spor Toto Süper Lig 2018-2019 Lefter Küçükandonyadis sezonu ve Türkiye Kupası Şampiyonu @GalatasaraySK'yı, taraftarlarını, idari ve teknik heyetini kutluyor, Şampiyonlar Ligi'nde ülkemize başarılar kazandırmasını diliyorum.

139
1K
13K

Samsun’da, milletimizleyiz. #CanlıYayın

89
331
3K

Samsun’da, milletimizleyiz. @CanlıYayın

89
435
3K
Bu yüzden kurulan ilk teşkilatın adı Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti’dir.
Adını Türk Milleti’nin hukukunu koruma idealinden almıştır. 
Bugün ise yurdumuzu işgale yeltenen düşmana karşı değil, milletin iradesini ve hukukunu gasp edenlere karşı mücadele veriyoruz. 
#19MAYIS1919

Bu yüzden kurulan ilk teşkilatın adı Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti’dir. Adını Türk Milleti’nin hukukunu koruma idealinden almıştır. Bugün ise yurdumuzu işgale yeltenen düşmana karşı değil, milletin iradesini ve hukukunu gasp edenlere karşı mücadele veriyoruz. #19MAYIS1919

68
730
6K
#19Mayıs1919 öncesini andığımızda, memleketimize göz diken Düyun-u Umumiye ve düşman kuvvetleri vardı. 
Türk tarihi bundan büyük karanlık görmemişti. 
Şerefimiz lekeleniyordu, başımız eğiliyordu. 
En önemlisi de adalet yoktu.

#19Mayıs1919 öncesini andığımızda, memleketimize göz diken Düyun-u Umumiye ve düşman kuvvetleri vardı. Türk tarihi bundan büyük karanlık görmemişti. Şerefimiz lekeleniyordu, başımız eğiliyordu. En önemlisi de adalet yoktu.

155
1K
11K
Bugün Samsun'dayız. 
Programımıza bağımsızlığımızın ilk adımının 100. yılında, İlkadım Belediye Başkanlığı ziyaretimizle başlıyor, İYİ Parti Genel İdare Kurulumuzu Samsun'da topluyor ve milletimizle birlikte iftar soframıza oturuyoruz.

Bugün Samsun'dayız. Programımıza bağımsızlığımızın ilk adımının 100. yılında, İlkadım Belediye Başkanlığı ziyaretimizle başlıyor, İYİ Parti Genel İdare Kurulumuzu Samsun'da topluyor ve milletimizle birlikte iftar soframıza oturuyoruz.

75
436
5K
"Umutsuz durum yoktur.
Umutsuz insanlar vardır.
Ben hiç umutsuz olmadım." 
- Mustafa Kemal Atatürk 
100 yıl önce olduğu gibi umudumuzu kaybetmeden hep birlikte memleketimizi bu karanlık günlerden çıkaracağız. 
#19Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

"Umutsuz durum yoktur. Umutsuz insanlar vardır. Ben hiç umutsuz olmadım." - Mustafa Kemal Atatürk 100 yıl önce olduğu gibi umudumuzu kaybetmeden hep birlikte memleketimizi bu karanlık günlerden çıkaracağız. #19Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

182
2K
21K
Şanlıurfa'da, hain pkk'lı teröristlere düzenlenen operasyonda Şehit düşen Kahraman polisimiz Şükrü Can Kayadibi'ye Cenab-ı Hakk'tan rahmet diliyoruz. 
Allah, memleketimizin dirliği ve düzeni için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan kahraman Polislerimizin yâr ve yardımcısı olsun.

Şanlıurfa'da, hain pkk'lı teröristlere düzenlenen operasyonda Şehit düşen Kahraman polisimiz Şükrü Can Kayadibi'ye Cenab-ı Hakk'tan rahmet diliyoruz. Allah, memleketimizin dirliği ve düzeni için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan kahraman Polislerimizin yâr ve yardımcısı olsun.

142
429
5K
Next Page